2016 Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun ameliyatı fiyatları, oldukça genel bir içeriğe sahip olup yaptırmak istediğiniz ameliyatın türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik de ancak doktorunuza başvurmanızın ardından yapılacak olan detaylı tetkilerin ve burun yapınızın incelenmesi sonrasında sizinle fikir alışverişi yapılarak belirlenecektir.

Burun ameliyatı fiyatlarının oldukça değişkenlik göstermesinin sebeplerinden birisi de, oldukça fazla çeşit burun ameliyatının yapılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Diğer bir önemli sebep ise bulunduğunuz şehrin ekonomik kalkınma gücü ve operasyonu yapacak ekibin mesleki tecrübesi ile profesyonelliğinden kaynaklanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, İstanbul ve Ankara’da yapılan burun ameliyatı fiyatları az çok birbirine yakınlık gösterirken, İstanbul ile Konya’da yapılan ameliyatlarda fiyat farkı ortaya çıkabilmektedir. Bu durum kimi zaman ekonomik kalkınma gücüne bağlansa da kimi zamanda operasyon ekibinin tecrübesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Tabi aynı durum kimi zaman ters etkiyi de gösterebilmektedir.

Burun ameliyatı fiyatları hakkında sitemiz üzerinde yorum kısmını kullanarak plastik ve estetik cerrahi hekimlerimize danışabilir veya yandaki formu doldurarak sizinle irtibat kurulmasına ve bilgi verilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

tum-sorulariniz-telefon-uzmaninet
Prof. Dr. Cengiz Açıkel’e Sorun

İsim Soyisim

E-Posta Adresiniz

Telefon

Dilerseniz Fotoğraf Ekleyin

Mesajınız

Mesajı kontrol ettim, onaylıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir